Zde může být text o autorovi
 

záhlaví stránek

 
 

Hlavní postavy

ELENA GILBERT alias KATHERINE PIERCE

Elena je jedna z hlavních postav. Potom co se vybourala s rodiči a oni při té nehodě zemřeli se o ní a o jejího bratra starala teta Jenna. I když se snaží být matkou je spíše kamarádkou. O Elenu stojí Stefan a taky Damon. I jako Katherine má větší slabost pro Stefana.

Katherine z minulosti též žádaná u bratrů. Hezky řečeno mrcha (ale u mě vítězí jako nejlepší postava), která stojí jen o Stefana a Damonovi motá hlavu. Utíká už přes sto let před jedním z největších upírů (Klaus)

STEFAN SALVATORE
Jeden z bratrů ten hodnější.

DAMON SALVATORE
Zlejší upír, který si pořádně užívá. A zastavího jenom Elena.

JEREMY GILBERT
Bratr Eleny, nejdřív se táhá s partou, která bere drogy apod.. Miloval Vicki Donovan ale po té co viděl, že je upír a jak jí Stefan zabijí, tak mu musí Damon vymazat paměť. Stává se z něho vzornej a nakonec, ví vše o upírech a pomáhá aby ochránil svojí sestru.

BONNIE BENNETT
Jedna z nejlepších kamarádek Eleny. Stala se z ní čarodějnice. I když ze začátku nechce pomáhat upírům tak nakonec kvůli Elene do toho jde.

CAROLINE FORBES
Další kamarádka, dá se říct, že je hezky naivní ale pak, pak se z ní stane upír. A už se chová o hodně líp.

MATT DONOVAN
Bejvalej Eleny. Bere všechno v pohodě a je dál kamarád Eleny. Potom chodí s Caroline ale ta to má těžký, protože musí skrývat že je upír.

TYLER LOCKWOOD
Nejdřív normální kluk ale pak Vlkodlak. Má to dost těžký a Caroline ví jaký to je tak mu ve všem pomáhá.

JENNA SOMMERS
Teta Eleny a Jeremyho, která se teď o ně stará, když přišli o rodiče.

ALARIC SALTZMAN
Učitel krycí jméno zabiják Upírů.